CY14E256L-SZ45XC Cypress Semiconductor Corp IC NVSRAM 256KBIT 45NS 32SOIC
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
CY14E256L-SZ45XC
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC NVSRAM 256KBIT 45NS 32SOIC
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
45ns
Kella sagedus :
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
256Kb (32K x 8)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
NVSRAM
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
32-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Pakendamine :
Tube
Pinge – toide :
4.5 V ~ 5.5 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
32-SOIC
Tehnoloogia :
NVSRAM (Non-Volatile SRAM)
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
45ns
Laos
57,855
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
CY14E256L-SZ45XC Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
CY14E256L-SZ45XC Iseärasused
CY14E256L-SZ45XC is produced by Cypress Semiconductor Corp, belongs to Mälu.
CY14E256L-SZ45XC Toote üksikasjad
CY14E256L-SZ45XC – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Cypress Semiconductor Corp.
CY14E256L-SZ45XC, mida pakub Cypress Semiconductor Corp, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC CY14E256L-SZ45XC on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
CY14E256L-SZ45XC FAQ
1. What is the maximum operating frequency of CY14E256L-SZ45XC?
The maximum operating frequency of CY14E256L-SZ45XC is 133 MHz.
2. What is the voltage range for operation of CY14E256L-SZ45XC?
CY14E256L-SZ45XC operates within a voltage range of 1.65V to 2.2V.
3. Can CY14E256L-SZ45XC operate in industrial temperature ranges?
Yes, CY14E256L-SZ45XC is designed to operate in industrial temperature ranges from -40°C to 85°C.
4. What is the typical standby current consumption of CY14E256L-SZ45XC?
The typical standby current consumption of CY14E256L-SZ45XC is 1 µA.
5. Does CY14E256L-SZ45XC support SPI interface?
Yes, CY14E256L-SZ45XC supports Serial Peripheral Interface (SPI) for communication.
6. What is the maximum data retention period of CY14E256L-SZ45XC?
CY14E256L-SZ45XC has a maximum data retention period of 20 years.
7. Can CY14E256L-SZ45XC be used in battery-powered applications?
Yes, CY14E256L-SZ45XC is suitable for battery-powered applications due to its low power consumption.
8. What is the package type of CY14E256L-SZ45XC?
CY14E256L-SZ45XC is available in a 8-lead SOIC package.
9. Is CY14E256L-SZ45XC RoHS compliant?
Yes, CY14E256L-SZ45XC is compliant with the Restriction of Hazardous Substances (RoHS) directive.
10. What are the recommended storage conditions for CY14E256L-SZ45XC?