CY14B256L-SP35XC Cypress Semiconductor Corp IC NVSRAM 256KBIT 35NS 48SSOP
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
CY14B256L-SP35XC
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC NVSRAM 256KBIT 35NS 48SSOP
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
35ns
Kella sagedus :
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
256Kb (32K x 8)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
NVSRAM
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
Pakendamine :
Tube
Pinge – toide :
2.7 V ~ 3.6 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
48-SSOP
Tehnoloogia :
NVSRAM (Non-Volatile SRAM)
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
35ns
Laos
59,778
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
CY14B256L-SP35XC Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
CY14B256L-SP35XC Iseärasused
CY14B256L-SP35XC is produced by Cypress Semiconductor Corp, belongs to Mälu.
CY14B256L-SP35XC Toote üksikasjad
CY14B256L-SP35XC – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Cypress Semiconductor Corp.
CY14B256L-SP35XC, mida pakub Cypress Semiconductor Corp, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC CY14B256L-SP35XC on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
CY14B256L-SP35XC FAQ
1. What is the maximum operating frequency of CY14B256L-SP35XC?
The maximum operating frequency of CY14B256L-SP35XC is 35 MHz.
2. What is the voltage range for operation of CY14B256L-SP35XC?
CY14B256L-SP35XC operates within a voltage range of 1.65V to 2.2V.
3. Can CY14B256L-SP35XC operate in industrial temperature ranges?
Yes, CY14B256L-SP35XC is designed to operate in industrial temperature ranges from -40°C to 85°C.
4. What is the typical standby current consumption of CY14B256L-SP35XC?
The typical standby current consumption of CY14B256L-SP35XC is 1 µA.
5. Does CY14B256L-SP35XC support SPI interface?
Yes, CY14B256L-SP35XC supports Serial Peripheral Interface (SPI) for communication.
6. What is the maximum data retention period of CY14B256L-SP35XC?
CY14B256L-SP35XC has a maximum data retention period of 20 years.
7. Can CY14B256L-SP35XC be used in battery-powered applications?
Yes, CY14B256L-SP35XC is suitable for battery-powered applications due to its low power consumption.
8. What is the package type of CY14B256L-SP35XC?
CY14B256L-SP35XC is available in a 8-pin SOIC package.
9. Is CY14B256L-SP35XC RoHS compliant?
Yes, CY14B256L-SP35XC is compliant with the Restriction of Hazardous Substances (RoHS) directive.
10. What are the recommended storage conditions for CY14B256L-SP35XC?