GPB527D202BW CW Industries SWITCH PUSHBUTTON SPST 10A 125V
Lülitid
Tootja number:
GPB527D202BW
Kirjeldus:
SWITCH PUSHBUTTON SPST 10A 125V
Ahel :
SPST
Funktsioonid :
Lõpetamise stiil :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Paneeli väljalõike mõõtmed :
Circular - 20.20mm Dia
Pinge nimiväärtus - DC :
14V
Pinge nimiväärtus – AC :
125V
Praegune reiting :
10A (AC), 20A (DC)
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C