GPB527B202BG CW Industries SWITCH PUSHBUTTON DPST 10A 125V
Lülitid
Tootja number:
GPB527B202BG
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
SWITCH PUSHBUTTON DPST 10A 125V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ahel :
DPST
Funktsioonid :
Lõpetamise stiil :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lüliti funktsioon :
Off-On
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Panel Mount, Snap-In
Pakendamine :
Bulk
Paneeli väljalõike mõõtmed :
Circular - 20.20mm Dia
Pinge nimiväärtus - DC :
28V
Pinge nimiväärtus – AC :
125V
Praegune reiting :
10A (AC/DC)
seeria :
GPB
Sissepääsu kaitse :
IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Täiturmehhanismi tüüp :
Round, Button
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C