C3PPS-6006G CW Industries IDC CABLE - CPC60S/AE60G/CPC60S
Kaablikomplektid
Tootja number:
C3PPS-6006G
Tootja:
Kirjeldus:
IDC CABLE - CPC60S/AE60G/CPC60S
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ametikohtade arv :
60
Funktsioonid :
Kaabli lõpetamine :
IDC
Kasutamine :
Board In
Kontakt Viimistluspaksus :
100.0µin (2.54µm)
Osa olek :
Discontinued at Digi-Key
Pikkus :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Pitch – kaabel :
0.050" (1.27mm)
Pitch – pistik :
0.050" (1.27mm)