T38417-20-0 Curtis Industries CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.375"
Ühendused, ühendused
Tootja number:
T38417-20-0
Kirjeldus:
CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.375"
Alumine lõpetamine :
PC Pin, Insulated
Pinge reiting :
300V
Pitch :
0.375" (9.53mm)
Praegune reiting :
20A