T38222-20-0 Curtis Industries CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.375"
Ühendused, ühendused
Tootja number:
T38222-20-0
Kirjeldus:
CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.375"
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Alumine lõpetamine :
Solder Turret, Insulated
Barjääri tüüp :
2 Wall (Dual)
Funktsioonid :
Flange
Klemmiploki tüüp :
Barrier Block
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Bulk
Pinge reiting :
300V
Pitch :
0.375" (9.53mm)
Praegune reiting :
20A