VSBU-120-5 CUI Inc. AC/DC CONVERTER 5V 120W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
VSBU-120-5
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 5V 120W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
PFC, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4.242kV
Pinge – sisend :
90 ~ 260 VAC
Pinge – väljund 1 :
5V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
22A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
VSBU-120
Suurus/Mõõdud :
5.00" L x 3.00" W x 1.28" H (127.0mm x 76.2mm x 32.5mm)
Tõhusus :
80%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
120W