VOF-550-15 CUI Inc. AC/DC CONVERTER 15V 120W/500W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
VOF-550-15
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 15V 120W/500W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
15V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
33.33A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
VOF-550
Suurus/Mõõdud :
5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Tõhusus :
90%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
120W (500W Forced Air)