VIBLSD1-S24-S5-SIP CUI Inc. CONVERTER DC/DC 5V REG 0.75W
Toiteallikad
Tootja number:
VIBLSD1-S24-S5-SIP
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONVERTER DC/DC 5V REG 0.75W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
SCP
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
6-SIP Module, 4 Leads
Pakendamine :
Pinge – isolatsioon :
1kV
Pinge – sisend (max) :
25.2V
Pinge – sisend (min) :
22.8V
Pinge – väljund 1 :
5V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
200mA
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
VIBLSD1-SIP
Suurus/Mõõdud :
0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.6mm x 6.0mm x 10.2mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
70%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
1W