V7805W-500R CUI Inc. CONVERT DC/DC REG 5V 500MA 3SIP
Toiteallikad
Tootja number:
V7805W-500R
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONVERT DC/DC REG 5V 500MA 3SIP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
OTP, SCP
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole, Right Angle
Pakend/ümbris :
3-SIP Module
Pakendamine :
Tube
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend (max) :
72V
Pinge – sisend (min) :
9V
Pinge – väljund 1 :
5V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
500mA
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
V78W-500
Suurus/Mõõdud :
0.69" L x 0.45" W x 0.35" H (17.5mm x 11.5mm x 9.0mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Linear Regulator Replacement
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
2.5W