PYB20-Q48-S15 CUI Inc. DC/DC CONVERTER 15V 20W
Toiteallikad
Tootja number:
PYB20-Q48-S15
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 15V 20W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active High
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
6-DIP Module
Pakendamine :
Tube
Pinge – isolatsioon :
1.5kV
Pinge – sisend (max) :
75V
Pinge – sisend (min) :
18V
Pinge – väljund 1 :
15V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
1.333A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
PYB20
Suurus/Mõõdud :
2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
90%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
20W