PQD6-Q24-S12-D CUI Inc. DC/DC CONVERTER 12V 500MA 6W
Toiteallikad
Tootja number:
PQD6-Q24-S12-D
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 12V 500MA 6W
Pakend/ümbris :
5-DIP Module, 4 Leads
Pinge – isolatsioon :
1.5kV
Pinge – sisend (max) :
36V
Pinge – sisend (min) :
9V
Pinge – väljund 1 :
12V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
500mA
Suurus/Mõõdud :
1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
6W