PDQ15-Q48-S15-D CUI Inc. DC/DC CONVERTER 15V 15W
Toiteallikad
Tootja number:
PDQ15-Q48-S15-D
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 15V 15W
Funktsioonid :
Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO
Pinge – isolatsioon :
1.5kV
Pinge – sisend (max) :
75V
Pinge – sisend (min) :
18V
Pinge – väljund 1 :
15V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
1A
seeria :
PDQ15-D
Suurus/Mõõdud :
1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
15W