PDM2-S24-S12-S CUI Inc. CONVERT DC/DC 2W 12V 167MA OUT
Toiteallikad
Tootja number:
PDM2-S24-S12-S
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONVERT DC/DC 2W 12V 167MA OUT
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
SCP
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
6-SIP Module, 4 Leads
Pakendamine :
Tube
Pinge – isolatsioon :
1.5kV
Pinge – sisend (max) :
26.4V
Pinge – sisend (min) :
21.6V
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
167mA
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
PDM2-S
Suurus/Mõõdud :
0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
84%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
2W