PCM-400-28-CNF CUI Inc. AC/DC CONVERTER 28V 220W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
PCM-400-28-CNF
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 28V 220W
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
28V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
7.86A
Suurus/Mõõdud :
6.00" L x 4.00" W x 1.57" H (152.4mm x 101.6mm x 39.9mm)
Tõhusus :
85%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Võimsus (vatti) :
220W (400W Forced Air)