PCM-400-28-CFS CUI Inc. AC/DC CONVERTER 28V 400W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
PCM-400-28-CFS
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 28V 400W
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
28V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
7.86A
Suurus/Mõõdud :
7.01" L x 4.00" W x 1.60" H (177.8mm x 101.6mm x 40.6mm)
Tõhusus :
85%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Võimsus (vatti) :
400W