PCM-400-24-CF CUI Inc. AC/DC CONVERTER 24V 400W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
PCM-400-24-CF
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 400W
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
9.17A
Suurus/Mõõdud :
6.00" L x 4.00" W x 2.15" H (152.4mm x 101.6mm x 54.5mm)
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Võimsus (vatti) :
400W