PCM-400-15-U CUI Inc. AC/DC CONVERTER 15V 220W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
PCM-400-15-U
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 15V 220W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
15V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
14.67A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
PCM-400
Suurus/Mõõdud :
6.00" L x 4.00" W x 1.50" H (152.4mm x 101.6mm x 38.1mm)
Tõhusus :
85%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
220W (400W Forced Air)