CFM-8025V-226-280-11 CUI Inc. FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
CFM-8025V-226-280-11
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Funktsioonid :
Auto Restart
Kaal :
0.165 lb (74.84g)
Laius :
25.00mm
Müra :
28.0 dB(A)
Õhuvool :
33.1 CFM (0.927m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
2600 RPM
Staatiline rõhk :
0.110 in H2O (27.4 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
1.16W