CFM-8020V-233-380-20 CUI Inc. FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
CFM-8020V-233-380-20
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE
Funktsioonid :
Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Kaal :
0.145 lb (65.77g)
Laius :
20.00mm
Müra :
38.0 dB(A)
Õhuvool :
36.0 CFM (1.01m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
3300 RPM
Staatiline rõhk :
0.180 in H2O (44.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
1.78W