CFM-8020V-230-350-20 CUI Inc. FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
CFM-8020V-230-350-20
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, cURus, TUV
Kaal :
0.145 lb (65.77g)
Laagri tüüp :
omniCOOL™ Magnetic Sleeve
Laius :
20.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
35.0 dB(A)
Õhuvool :
33.1 CFM (0.927m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
3000 RPM
seeria :
CFM-80V
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.160 in H2O (40.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
1.42W