CFM-7020V-226-360-20 CUI Inc. FAN AXIAL 70X20MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
CFM-7020V-226-360-20
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 70X20MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, cURus, TUV
Kaal :
0.132 lb (59.87g)
Laagri tüüp :
omniCOOL™ Magnetic Sleeve
Laius :
20.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
26.0 dB(A)
Õhuvool :
23.5 CFM (0.658m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
2600 RPM
seeria :
CFM-70V
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.090 in H2O (22.4 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 70mm L x 70mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
1.23W