CFM-6020V-237-280-20 CUI Inc. FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
CFM-6020V-237-280-20
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, cURus, TUV
Kaal :
0.112 lb (50.8g)
Laagri tüüp :
omniCOOL™ Magnetic Sleeve
Laius :
20.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
28.0 dB(A)
Õhuvool :
19.0 CFM (0.532m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
4200 RPM
seeria :
CFM-60V
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.160 in H2O (39.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
1.35W