APF19-19-13CB/A01 CTS Thermal Management Products HEATSINK FORGED W/ADHESIVE TAPE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
APF19-19-13CB/A01
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
HEATSINK FORGED W/ADHESIVE TAPE
RoHs olek:
Andmetabelid:
Aluse kõrgus (uime kõrgus) :
0.500" (12.70mm)
Kinnitusmeetod :
Thermal Tape, Adhesive (Included)
Kuju :
Square, Fins
Läbimõõt :
Laius :
0.748" (19.00mm)
Materjal :
Aluminum
Materjali viimistlus :
Black Anodized
Osa olek :
Active
Pakend jahutatud :
Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Pikkus :
0.748" (19.00mm)
seeria :
APF
Soojustakistus @ Natural :
Soojustakistus sundõhuvoolu juures :
4.00°C/W @ 200 LFM