PMA100F-48-T Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 48V
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
PMA100F-48-T
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V
Pinge – isolatsioon :
2kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
2.1A
Suurus/Mõõdud :
6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Tõhusus :
86%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C