PMA100F-48-R Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 48V
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
PMA100F-48-R
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
2kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
2.1A
Rakendused :
Medical
seeria :
PM
Suurus/Mõõdud :
6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Tõhusus :
86%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C