PMA100F-3R3-J1N Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 3.3V
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
PMA100F-3R3-J1N
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 3.3V
Pinge – isolatsioon :
2kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
3.3V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
20A
Suurus/Mõõdud :
6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Tõhusus :
78%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C