PMA100F-12-RN Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 12V
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
PMA100F-12-RN
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 12V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
2kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
8.5A
Rakendused :
Medical
seeria :
PM
Suurus/Mõõdud :
6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Tõhusus :
83%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C