PBA1000F-36-F1 Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 36V
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
PBA1000F-36-F1
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 36V
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
36V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
29A
Suurus/Mõõdud :
9.45" L x 5.91" W x 2.40" H (240.0mm x 150.1mm x 61.0mm)
Tõhusus :
86%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 70°C (With Derating)