MGFS10243R3 Cosel USA, Inc. DC DC CONVERTER 3.3V 8.6W
Toiteallikad
Tootja number:
MGFS10243R3
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC DC CONVERTER 3.3V 8.6W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Remote On/Off, OCP
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
7-SIP Module
Pakendamine :
Pinge – isolatsioon :
1.5kV
Pinge – sisend (max) :
36V
Pinge – sisend (min) :
9V
Pinge – väljund 1 :
3.3V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
2.6A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
MGFS
Suurus/Mõõdud :
0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
86%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
8.6W