LFP300F-36-J1Y Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 36V
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LFP300F-36-J1Y
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 36V
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
36V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
8.4A
Suurus/Mõõdud :
8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Tõhusus :
88%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C