LFP240F-36-RY Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 36V
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LFP240F-36-RY
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 36V
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
36V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
6.7A
Suurus/Mõõdud :
7.09" L x 3.31" W x 1.81" H (180.1mm x 84.1mm x 46.0mm)
Tõhusus :
89%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C