LFP240F-24-SNY Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 24V
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LFP240F-24-SNY
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
10A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
LF
Suurus/Mõõdud :
7.09" L x 3.31" W x 1.81" H (180.1mm x 84.1mm x 46.0mm)
Tõhusus :
88.5%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C