LFA300F-15-TY Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 15V
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LFA300F-15-TY
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 15V
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
15V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
14A
Suurus/Mõõdud :
8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Tõhusus :
84.5%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C