LFA300F-15-CTY Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 15V
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LFA300F-15-CTY
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 15V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
15V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
14A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
LF
Suurus/Mõõdud :
8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Tõhusus :
84.5%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C