LFA240F-48-SC Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 48V
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LFA240F-48-SC
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
5A
Suurus/Mõõdud :
5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Tõhusus :
87.5%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C