LFA240F-24-SNC Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 24V
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LFA240F-24-SNC
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
10A
Suurus/Mõõdud :
7.09" L x 3.31" W x 1.83" H (180.1mm x 84.1mm x 46.5mm)
Tõhusus :
87.5%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C