LFA10F-24-SN Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 24V 10W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LFA10F-24-SN
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 10W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
500mA
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
LFA
Suurus/Mõõdud :
Tõhusus :
83%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
10W