LEP240F-24-ST Cosel USA, Inc. AC/DC CONVERTER 24V
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LEP240F-24-ST
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
10A
Suurus/Mõõdud :
8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm)
Tõhusus :
86%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C