LEA150F-30-SRY Cosel USA, Inc. AC/DC PS (OPEN FRAME)
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LEA150F-30-SRY
Funktsioonid :
Adjustable Output, Remote On/Off, Universal Input
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
30V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
5A
Suurus/Mõõdud :
8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Võimsus (vatti) :
150W