LEA150F-18-CY Cosel USA, Inc. AC/DC PS (OPEN FRAME)
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LEA150F-18-CY
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC PS (OPEN FRAME)
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Adjustable Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
18V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
8.5A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
LEA
Suurus/Mõõdud :
8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Tõhusus :
84%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame, Conformal Coated
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
150W