GHA300F-48-R3 Cosel USA, Inc. AC/DC PS (OPEN FRAME)
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
GHA300F-48-R3
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC PS (OPEN FRAME)
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
2.1A
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
GHA
Suurus/Mõõdud :
5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Tõhusus :
91%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 80°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
100W (300W Forced Air)