CHS60483R3 Cosel USA, Inc. INTERMEDIATE BUS CONVERTER (IBC)
Toiteallikad
Tootja number:
CHS60483R3
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
INTERMEDIATE BUS CONVERTER (IBC)
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
8-DIP Module
Pakendamine :
Pinge – isolatsioon :
250V
Pinge – sisend (max) :
76V
Pinge – sisend (min) :
36V
Pinge – väljund 1 :
3.3V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
18A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
CHS
Suurus/Mõõdud :
0.92" L x 0.75" W x 0.50" H (23.4mm x 19.1mm x 12.7mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
91.5%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
59W