WBR4-250A Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 4UF 250V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
WBR4-250A
Kirjeldus:
CAP ALUM 4UF 250V AXIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
64 Ohm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
4µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Axial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
250V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
45.5mA @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
35mA @ 120Hz
seeria :
WBR
Suurus/Mõõdud :
0.400" Dia x 1.000" L (10.16mm x 25.40mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +100%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C