TDC106M035NSF-F Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP TANT 10UF 35V 20% RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
TDC106M035NSF-F
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 10UF 35V 20% RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.125" (3.18mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.500" (12.70mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
10µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
35V
seeria :
TDC
Suurus/Mõõdud :
0.250" Dia (6.35mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C