DCM712U040AA2A Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 7100UF 40V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
DCM712U040AA2A
Kirjeldus:
CAP ALUM 7100UF 40V SCREW
RoHs olek:
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.500" (12.70mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.187" (55.55mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
7100µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
40V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
seeria :
DCM
Suurus/Mõõdud :
1.375" Dia (34.93mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +75%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C