DCM472U075AH2B Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 4700UF 75V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
DCM472U075AH2B
Kirjeldus:
CAP ALUM 4700UF 75V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Juhtmete vahe :
0.500" (12.70mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.687" (68.25mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
4700µF
Pinge – nimiväärtus :
75V
Suurus/Mõõdud :
1.375" Dia (34.93mm)