DCM302U075AB2B Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 3000UF 75V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
DCM302U075AB2B
Kirjeldus:
CAP ALUM 3000UF 75V SCREW
Juhtmete vahe :
0.500" (12.70mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.187" (80.95mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
3000µF
Pinge – nimiväärtus :
75V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Suurus/Mõõdud :
1.375" Dia (34.93mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +75%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C