DCM302U035CC2B Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 3000UF 35V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
DCM302U035CC2B
Kirjeldus:
CAP ALUM 3000UF 35V SCREW
RoHs olek:
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
1.125" (28.58mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.187" (106.35mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
3000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
35V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
seeria :
DCM
Suurus/Mõõdud :
2.500" Dia (63.50mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +75%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C